KONTAKT: 0907 579 512

Alex Real, s.r.o.

VYHĽADÁVANIE

3 izbový byt v novostavbe, 85m2, centrum Prievidza

Cena109 000,00 €
KrajTrenčiansky kraj
OkresPrievidza
ObecPrievidza
KategóriaByty
Podkategória3 izbový byt
Výmera 90 m2
ID1657

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na 2. poschodí v nízkoenergetickom 5 poschodovom bytovom dome s výťahom v centre mesta Prievidza. Štandartné vybavenie bytovej jednotky zahŕňa montáž vchodových dverí, inštaláciu sietí, biele steny a stropy, plávajúce podlahy a sanitu v kúpeľni. Vykurovanie je realizované moderným systémom infračerveného vykurovania, ktroré umožňuje budúcim vlastníkom výrazne znížiť mesačné náklady. K bytu prislúcha vonkajšie státie a pivnica. Nadštandartné vybavenie bytovej jednotky môže developer realizovať na kľúč formou daľších dokončovacích prác a úprav v súlade s architektonickým návrhom. Profesionalny tím odborníkov umožní budúcim vlastíkom realizovať akékoľvek ich predstavy v priebehu krátkeho času pri zachovaní optimálneho rozpočtu.

Pozemok bytového domu je prevažne rovinatý s miernym sklonom v južnom smere a situovaný v exponovanej časti mesta. Súkromie je zabezpečené oplotením areálu bytového domu. Výjazd k bytovému domu je z existujúcej príjazdovej komunikácie vybavený elektronickou bránou. Ku každému bytu je možné dokúpiť vonkájšie státie v areáli bytového domu.

Výhodou atraktívneho bývania v centre mesta sú nízke náklady na bývanie, parkovanie pred bytovým domom a poloha bytu v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. 

Cena 109 000 € 

Ostatné info a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnete na tel.čísle: 0907 579 512


Vlastnosti

Číslo zákazky 1657 Vlastníctvo osobné
Počet miestností 3 Úžitková plocha 90 m2
Stav objektu novostavba Energetický certifikát C

Nehnuteľnosť ponúka

makler
Maklér:Holičková Oľga
Telefón:0907 579 512
E-mail:holickova-ZVNC-alexreality.sk

Mám záujem